Renovace schodiště

Vlivem času vykazuje schodiště běžné známky opotřebení jako odřený nebo odlupující se lak, rýhy nebo i jiná poškození. Pokud se rozhodnete pro obnovu schodiště můžete si vybrat, zda se pro Vás více hodí renovace nebo nový obklad.

Renovace schodiště

Běžná renovace dřevěného schodiště probíhá podobně jako renovace parketové nebo prkenné podlahy. Před samotným broušením se provede celkové zpevnění stávajícího schodiště a opravy případných poškození. Poté se odstraní stará povrchová úprava a po dočištění se nanese nová povrchová úprava. Povrchovou úpravu můžeme zvolit v bezbarvém nebo barevném provedení. Finální povrchová úprava může být, tak jako u dřevěných podlah, olej, vosk, tvrdý voskový olej nebo lak.

Obklad schodiště

Na trhu je řada výrobků pro obklad stávajícího schodiště z materiálů dřevo, vinyl nebo laminát. Pokud chceme sladit schodiště s podlahou je vhodné vybrat výrobce, který kromě podlah nabízí také obklady schodišť. Hrany schodů jsou již vyrobeny a není potřeba na hrany dávat schodové lišty. Dosáhneme moderního a elegantního designu schodiště. Kromě dekorů si u některých výrobců můžete vybrat i typ zalomení hrany. Před montáží obkladu je nutné zpevnit schodiště, opravit poškození a připravit podklad pro nalepení obkladu. Je jen na Vás, jaký vyberete finální materiál a dekor.

Renspol obklad schodiště

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek