CO DĚLÁME

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA PARKET

Umíme vyrobit kazetové parkety z masivu nebo ve dvouvrstvém provedení, položit jakýkoliv parketový vzor, udělat borduru nebo intarzii. Nejsme limitování výběrem vzorů ani dřevin. Vše závisí jen na Vaší fantazii a požadavcích.

POKLÁDÁNÍ PODLAH

Naši zaměstnanci jsou kvalifikovaní, mají potřebná odborná školení a položení podlahy zrealizujeme kompletně včetně přípravy podkladu a všech doplňků, například obvodových lišt, přechodových lišt, prahů a rozet.

Zakládáme si na poctivé řemeslné práci.

RENOVACE

Velmi oblíbená služba je renovace parket. Standardní renovace zahrnuje broušení, tmelení a povrchovou úpravu. Povrchovou úpravu provádíme laky Berger Seidle nebo Irsa ve 3 vrstvách nebo oleji, tvrdými voskovými oleji, případně barevnými oleji. Je-li to potřebné provedeme dokládku nebo výměnu chybějících nebo poškozených parket a prahů.

Renovujeme také všechny ostatní přírodní podlahy ( dřevěné – prkna, mozaiky, kazetové parkety, 2- a 3-vrstvé parkety, ale také přírodní linolea nebo xylolit). Pokud není renovace vhodná, obvykle se dá podlaha demontovat a po očištění parket, zpevnění a vyrovnání podkladu znovu nalepit a poté zrenovovat. Renovované podlahy mají neopakovatelnou patinu a často vypadají lépe než nová podlaha.

Provádíme také renovace schodišť a obklady schodišť nebo renovace teras.

RESTAUROVÁNÍ

Restaurování historických parket a prken je nejvyšší stupeň parketářského řemesla. Vždy se snažíme o autentický vzhled, pečlivě vybíráme kvalitu a odstíny dřeva a originální techniku. S maximální přesností a důrazem na detail docílíme obnovy historické podlahy. Používáme tradiční techniky a materiály. Vrátíme kousku historie život.

ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ

V sortimentu máme údržbové prostředy pro všechny typy podlah. Návody na údržbu Vám rádi zašleme nebo je najdete zde.

Pokud je Vaše podlaha zašlá nebo už nejde vyčistit ručně můžete si objednat strojové čištění a refresh Vaší podlahy u nás.

PŘÍPRAVA PODKLADU

Nabízíme řešení podkladu pod jakoukoliv finální podlahu. Skladbu podkladu a použité materiály přizpůsobíme Vašim požadavkům a stavu stavby. Provádíme měření vlhkosti, penetrování a stěrkování nivelačními hmotami, opravu trhlin v betonu, realizaci dřevěných roštů, podlahové systémy suché výstavby fermacell, broušení a frézování.

SPECIÁLNÍ ÚPRAVY POVRCHU

Povrchy dřevěných podlah můžeme upravit broušením, škrábáním nebo kartáčováním. Také povrchová úprava nemusí vždy znamenat jen lak nebo olej. Používáme také louhy, barevné oleje, speciální laky na pódia. Máte individuální požadavek, neváhejte a kontaktujte nás.

ŠKOLENÍ A WORKSHOPY

Organizujeme odborná školení, semináře a workshopy pro školy, Národní památkový ústav, Národní technické muzeum, České vysoké učení technické, apod.

Každoročně organizujeme mezinárodní vzdělávací event WORKCAMP PARQUET, více najdete zde. Každý rok v jiné zemi společně s parketáři ze 3 kontinentů a až 20 zemí realizujeme kompletní parketovou podlahu tradiční technikou. Podlahy jsme dělali například na Zámku Dahlen v Německu, Zámku Arcen v Nizozemsku, Zámku Brzeg v Polsku nebo Zámku Groot-Bijgaarden v Belgii. Součástí programu je mimo výroby a pokládání dřevěných podlah také řada odborných přednášek a workshopů, ale hlavně výměna zkušeností a vědomostí mezi samotnými parketáři z různých koutů světa.

PORADENSTVÍ A PRODEJ

Poradíme Vám s realizací Vaší podlahy od A do Z. Řešíte novou podlahu, rekonstrukci, renovaci nebo restaurování? Najdeme společně s Vámi nejlepší řešení a zrealizujeme Vaší zakázku. Nabízíme odborné poradenství při výběru Vaší nové podlahy i kompletní skladby podlahy.

Spolupracujeme s významnými výrobci jako externí techničtí poradci. Zpracujeme Vám odbornou zprávu nebo nabídku v případě pojistné události pro Vaši pojišťovnu apod.

Navštivte nás nebo nám zašlete poptávku.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek